Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla legnickich policjantów za odzyskanie skradzionego samochodu

Data publikacji 07.02.2024

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odzyskali skradziony samochód marki Mercedes o wartości 10 tysięcy złotych. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy wpłynęły podziękowania od właścicieli pojazdu. Po raz kolejny otrzymujemy tak mały, ale za to jak ważny gest - słowo DZIĘKUJĘ!

2 stycznia br., policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymali informację, że w Legnicy został skradziony pojazd marki Mercedes-Benz Sprinter. Wartość skradzionego samochodu oszacowano na kwotę 10 tysięcy złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy podjęli szereg czynności, aby jak najszybciej odnaleźć skradzione mienie. Wytężona praca policjantów szybko zaowocowała i już następnego dnia samochód został odnaleziony.

Praca i zaangażowanie legnickich policjantów zostały zauważone przez właścicieli odzyskanego samochodu. Mieszkańcy Legnicy w podziękowaniach złożonych na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy, zwracają uwagę na wzorową postawę oraz natychmiastowe podjęcie działań zmierzających do odzyskania pojazdu.

Bardzo dziękujemy za docenienie służby naszych policjantów. Kolejne słowa uznania ze strony obywateli stanowią dla każdego policjanta jeszcze większą motywację do codziennej służby i chęć niesienia pomocy.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Anna Tersa
tel. 504 798 649

Pliki do pobrania

  • 207.66 KB
Powrót na górę strony