Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 33-latka

Data publikacji 15.02.2024

Natychmiastowa reakcja przemyskich policjantów doprowadziła do odnalezienia 33-latka, który znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze. W niespełna pół godziny od zgłoszenia mężczyzna został odnaleziony przez policjantów.

Dzisiaj przed godziną 5.00, przemyscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 33-letniego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wyszedł z domu i nie było z nim żadnego kontaktu, a z przekazanych informacji wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Zaginięcie zgłosiła rodzina. 

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji niespełna w pół godziny od zgłoszenia, policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy odnaleźli zaginionego na terenie miasta. Mężczyzna otrzymał odpowiednią pomoc i trafił pod opiekę specjalistów.

Pamiętajmy!

Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony