Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi przekazali nagrody dla chorego dziecka

Data publikacji 15.02.2024

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Goździe, którzy wygrali plebiscyt na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2023” otrzymane nagrody rzeczowe przekazali mamie chorej Zuzi, która zbiera fundusze na leczenie dziecka.

Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2023” z terenu powiatu radomskiego zorganizowany był w ubiegłym roku i trwał przez miesiąc. W Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu pod koniec grudnia odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla najlepszych dzielnicowych. Laureatem plebiscytu został sierż. szt. Jakub Skórzewski z Posterunku Policji w Goździe, natomiast drugie miejsce zajął st. sierż. Dawid Janicki również z Posterunku Policji w Goździe. Zwycięzcom gratulował Waldemar Trelka - Starosta Radomski, który przekazał nagrody rzeczowe najlepszym dzielnicowym.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Goździe postanowili otrzymane nagrody przekazać na rzecz potrzebującego dziecka, by choć w małej części pomóc w zbieraniu środków potrzebnych na leczenie.

W środę, 14 lutego br. mundurowi przekazali swoje nagrody mamie 2-letniej Zuzi Leśniewskiej, która zbiera fundusze na leczenie chorej córki.

(KWP zs. w Radomiu / kc)

  • Policjanci z nagrodami
  • Trzech policjantów stoi z kobietą przy nagrodach czyli głośniku i słuchawkach
  • Dwóch policjantów stoi z kobietą przy nagrodach czyli głośniku i słuchawkach
Powrót na górę strony