Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów od młodej mieszkanki Wałbrzycha

Data publikacji 26.02.2024

Do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wpłynął list z podziękowaniami za szybką, a przede wszystkim skuteczną interwencję dla policjantów pionu kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. 12-latka listownie podziękowała funkcjonariuszom za profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie i szybkość działania, które doprowadziły do wykrycia sprawcy przestępstwa i odzyskania przywłaszczonego zegarka.

W miniony piątek (23 lutego)  na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztofa Lewandowskiego wpłynęły podziękowania, następującej treści:

„Składam serdeczne podziękowania za profesjonalizm, który Państwo włożyli w odnalezienie Apple Watch za Pana pośrednictwem dla Policjantów z II Komisariatu w Wałbrzychu.

Pełne zaangażowania podejście do swoich obowiązków i szybkość działania sprawiły, że już na drugi dzień odzyskałam zegarek. Był on dla mnie szczególnie ważny ze względów sentymentalnych, gdyż to prezent urodzinowy od osób szczególnie mi bliskich. Moja wdzięczność i radość jest bezcenna.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za włożony wysiłek, poświęcony czas oraz wiarę w dobroć ludzką.

Wraz z podziękowaniami proszę przyjść życzenia dobrego zdrowia, realizacji zawodowych oraz pełni osobistego szczęścia”.

Jako policjanci oczywiście dziękujemy młodej wałbrzyszance za słowa uznania i również życzymy nastolatce wszystkiego dobrego. Każde miłe słowo wywołuje uśmiech na naszych twarzach i jeszcze bardziej motywuje nas do pracy.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony