Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zostały ostatnie dni do wzięcia udziału w konkursie "Śnieżny dekalog"

Data publikacji 06.03.2024

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, której celami są promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających na stoku oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów, do 8 marca br. trwa konkurs plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog”. Zachęcamy do wykonania pracy plastycznej lub nagrania max. 60-sekundowego spotu na zobrazowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

W ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 16 lat. 

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do 8 marca 2024 r. pracy plastycznej lub max. 60-sekundowego spotu filmowego, promującego bezpieczne uprawianie sportów zimowych, w tym narciarstwo oraz snowboard wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez pełnoletniego opiekuna na adres:

Komenda Główna Policji - Biuro Prewencji
ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa
z dopiskiem konkurs pn. „Śnieżny Dekalog”

Plakat promujący konkurs "Śnieżny dekalog"

Więcej informacji na temat akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, regulamin konkursu oraz karty uczestnictwa można znaleźć na stronie policj.pl: Bezpieczeństwo na stoku 

Partnerami akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Fundacja PZU

Dzieci i młodzież zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Śnieżny Dekalog”, gdzie na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

(Biuro Prewencji KGP)

Powrót na górę strony