Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca wykoleił pociąg

Data publikacji 09.07.2008

Policjanci ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali pijanego kierowcę, który w Nowej Iwicznej na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzył się z pociągiem osobowym. W wyniku zdarzenia jeden z wagonów wykoleił się i uszkodził peron. Na szczęście żadna z osób podróżujących pociągiem, jak i stojących na peronie nie ucierpiała. Kierujący samochodem Robert B. miał we krwi 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:55, w Nowej Iwicznej k. Piaseczna na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierujący samochodem m-ki volvo mężczyzna nie zastosował się do znaku stop i doprowadził do zderzenia z pociągiem osobowym relacji Warszawa Wschodnia - Warka. W wyniku tego zdarzenia jeden z wagonów pociągu wykoleił się i uszkodził znajdujący się niedaleko peron. Na szczęście żadna z osób podróżujących pociągiem, jak i stojących na peronie nie odniosła obrażeń.

Kierowca samochodu 32-letni Robert B. z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Po przebadaniu krwi na zawartość alkoholu okazało się, że miał 1,5 promila. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany przez dochodzeniowców.
Powrót na górę strony