Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Mysłowic wicemistrzynią Europy służb mundurowych w trójboju siłowym

Data publikacji 11.03.2024

Sierż. Kamila Dulowska z mysłowickiej patrolówki wystartowała w Mistrzostwach Europy WPPL/PLTRAW w trójboju siłowym, które odbyły się 7 marca w Jaworznie. Policjantka trzykrotnie stawała na podium II Pucharu Debiutantów PLTRAW, rozgrywanego podczas zawodów w różnych kategoriach wagowych. Największym osiągnięciem jest jednak wicemistrzostwo Europy w kategorii służb mundurowych. Gratulujemy!

7 marca w Jaworznie odbyły się Mistrzostwa Europy WPPL/PLTRAW 3x3 w trójboju siłowym, w trakcie których równolegle rozegrał się II Puchar Debiutantów PLTRAW. W zawodach tych udział wzięła sierż. Kamila Dulowska, która na co dzień pełni służbę w mysłowickiej patrolówce. Policjantka trójbój siłowy zakończyła z następującymi wynikami:

    • 142,5 kg w przysiadzie, 
    • 70 kg w wyciskaniu na ławce, 
    • 160 kg w martwym ciągu.

Takie rezultaty pozwoliły jej aż trzykrotnie stanąć na podium II Pucharu Debiutantów PLTRAW, w trakcie którego zajęła następujące miejsca:

    • 2 miejsce w kategorii OPEN 60+,
    • 3 miejsce w kategorii OPEN,
    • 3 miejsce w kategorii ABSOLUTE.
Najważniejszym osiągnięciem jest jednak zdobycie tytułu wicemistrzyni Europy w kategorii służb mundurowych Mistrzostw Europy WPPL/PLTRAW.

Kamila nie tylko dźwiga ciężary, rywalizuje również w bieganiu. O jej osiągnięciach w tej dyscyplinie pisaliśmy pod tym linkiem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

(KWP w Katowicach / kp)

Powrót na górę strony