Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od zranionych uczuć do zniszczenia samochodu

Data publikacji 09.07.2008

Najpierw tańczyła wokół samochodu, później wskoczyła na maskę i zaczęła po niej skakać. Następnie zeskoczyła, otworzyła drzwi i zaczęła demolować wnętrze mazdy. Na tym jednak nie koniec, wypchniętą częścią z szyberdachu zbiła szyby w aucie. Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 26-letnią Maję S. Kobieta miała we krwi 1,2 promila alkoholu.

Dochodziła godzina 23:00, kiedy policjanci z komendy na warszawskiej Woli zostali wezwani na skrzyżowanie ul. Płockiej z Obozową. Z uzyskanej informacji wynikało, że kilka osób demoluje zaparkowane samochody. Policyjny patrol natychmiast udał się we wskazane miejsce. Mundurowi zauważyli stojącą w pobliżu, poważnie zniszczona mazdę. Niedaleko funkcjonariusze straży miejskiej rozmawiali ze świadkiem zdarzenia. Mężczyzna oświadczył, że widział jak młoda kobieta niszczy zaparkowany przy ulicy samochód, a jej znajomy próbuje ją powstrzymać od chuligańskiego zachowania. Jednak kobieta wyrywała mu się i kontynuowała demolowanie pojazdu.

Jak ustalili policjanci, powodem agresywnego zachowania 26-letniej kobiety była najprawdopodobniej wiadomość o porzuceniu jej przez ukochanego. Maja S. nie mogąc się z tym pogodzić, zaczęła zachowywać się dziwnie. Na początku tańczyła wokół samochodu, po czym wskoczyła na maskę i zaczęła po niej skakać. Jej agresja rosła coraz bardziej. Były przyjaciel próbował ją powstrzymać, jednak kobieta szarpiąc się z nim nie przestawała demolować auta. Po chwili zeskoczyła z samochodu, otworzyła przednie drzwi i zaczęła niszczyć wszystko, co wpadło jej w ręce. Po wyrwaniu radia i tapicerki od drzwi wraz z klamką, wypchała element szyberdachu. Przy jego pomocy wybiła prawie wszystkie szyby w samochodzie. Przednia nie rozsypała się, więc kobieta wskoczyła ponownie na maskę i kopiąc w szybę oraz szarpiąc rękoma, zniszczyła ją. Po zakończonej dewastacji, jak gdyby nigdy nic, usiadła przy byłym już przyjacielu. Po chwili para rozeszła się.

Maję S. policjanci zatrzymali nieopodal miejsca zdarzenia. Kobieta przyznała się, że zniszczyła samochód, bo pokłóciła się z jego właścicielem. Stróże prawa jednak szybko ustalili, że zniszczona przez 26-latkę mazda należy do innego znajomego kobiety. Maję S. zatrzymano i przewieziono do policyjnej celi. W czasie zdarzenia kobieta miała we krwi 1,2 promila alkoholu. Dzisiaj, gdy tylko wytrzeźwieje zostanie przesłuchana przez śledczych.

Film Od zranionych uczuć do zniszczenia samochodu


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Od zranionych uczuć do zniszczenia samochodu (format flv - rozmiar 2.72 MB)

Powrót na górę strony