Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zawalczmy razem o przyszłość Wojtusia! Autyzm nie pozwala mu się rozwijać!

Data publikacji 13.03.2024

Wojtuś jest synkiem zielonogórskiego policjanta młodszego aspiranta Rafała Janeczka, który pełni służbę w II Komisariacie Policji. Chłopczyk ma teraz 5 lat, a ze swoją chorobą będzie się mierzył przez całe swoje życie. Pomóżmy Wojtusiowi się rozwijać i zawalczyć o lepszą przyszłość. Możecie wspomóc prowadzoną zbiórkę lub przekazać 1,5% swojego podatku.

Choroba dziecka jest dla rodziców wyzwaniem i emocjonalnym obciążeniem – szczególnie w sytuacji kiedy jest to choroba nieuleczalna i dziecko będzie musiało mierzyć z nią całe swoje życie. Diagnoza, którą usłyszeli rodzice 5-letniego teraz Wojtusia kiedy synek miał 2 latka to był jeden z najtrudniejszych momentów w ich życiu. Cała rodzina robi teraz wszystko żeby Wojtuś mógł się rozwijać i poprawić jakość swojej przyszłości.

Chłopczyk potrzebuje stałej terapii, rodzice muszą także dbać o jego dietę. Wojtuś jest pogodnym i radosnym dzieckiem, a rodzice nauczyli się już z synkiem komunikować. Jednak jedynie jego stała rehabilitacja pozwoli mu w przyszłości na w miarę samodzielne życie jak najmniej zależne od innych osób.

Pomóżmy synkowi młodszego aspiranta Rafała Janeczka, który pełni służbę w Policji od 13 lat. Jest oddany policyjnej służbie i także w prywatnym czasie podejmuje interwencję gdy ktoś łamie prawo: Kradł w sklepie - zatrzymany przez policjantów po służbie. Jako policjant pomaga wielu osobom w trudnych życiowych sytuacjach – teraz my pomóżmy policjantowi i jego rodzinie. Każda złotówka się liczy! Możemy wesprzeć zbiórkę prowadzoną na: https://www.siepomaga.pl/wojtek-janeczek lub przekazać 1,5% swojego podatku: numer KRS 0000396361, cel szczegółowy: 0480988 Wojciech.

podinspektor Małgorzata Barska

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

  • mężczyzna trzyma na kolanach synka
  • chłopiec na pomoście
  • chłopiec nad morzem
Powrót na górę strony