Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podinsp. Wojciech Olszowy p.o. Zastępcą Komendanta CBŚP

Data publikacji 14.03.2024

Z dniem 13 marca 2024 roku p.o. Komendant Główny Policji inspektor Marek Boroń, powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji podinsp. Wojciechowi Olszowemu.

Dzisiaj, w siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji odbyła się zbiórka, podczas której wprowadzono Zastępcę Komendanta CBŚP. Z dniem 13 marca 2024 roku pełniący obowiązki Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń powierzył podinspektorowi Wojciechowi Olszowemu obowiązki Zastępcy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji. Rozkaz Komendanta Głównego Policji wręczył insp. Cezary Luba Komendant Centralnego Biura Śledczego Policji, w obecności insp. Mariusza Kudeli i insp. Piotra Stasiaka - Zastępców Komendanta CBŚP oraz kadry kierowniczej CBŚP.

Podinspektor Wojciech Olszowy służy w Policji od 1997 roku. Przez 27 lat pracował w różnych pionach policyjnych, tj. w prewencyjnym i kryminalnym, przechodząc drogę służbową od najniższego szczebla aż do p.o. Zastępcy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji. Praca w CBŚP nie jest mu obca, ponieważ z Biurem był związany w latach 2014 – 2017. Od 2017 roku do 12 marca 2024 roku pełnił służbę w pionie kryminalnym Komendy Głównej Policji.


Powrót na górę strony