Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał zacząć nowe życie

Data publikacji 10.07.2008

Policjanci z referatu do spraw poszukiwań od 3 lat ścigali Krystiana K. Mężczyzna ma na swoim koncie kradzieże, włamania i wymuszenie rozbójnicze. Poszukiwany był przez sąd rejonowy dla Warszawy Żoliborza, który wydał za nim aż pięć nakazów doprowadzenia do aresztu. Pozostaje on również w zainteresowaniu policjantów ze Starych Babic. 21-latek wpadł w ręce kryminalnych podczas świetnie zorganizowanej zasadzki. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi za kratkami.

Kryminalni z Bielan otrzymali informację, że w lokalu przy ulicy Przy Agorze, wraz ze swoją konkubiną, przebywa mężczyzna poszukiwany przez nich od 3 lat. Sąd rejonowy dla Warszawy Żoliborza wydał za nim aż 5 nakazów doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. Ponadto był on poszukiwany przez warszawską prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Pozostawał również w zainteresowaniu policjantów ze Starych Babic, w związku z rozbojem, który miał miejsce w zeszłym roku. Krystian K. ma na swoim koncie kradzieże, włamania, zniszczenie mienia i wymuszenia rozbójnicze. Karany był również przez sąd grodzki za posiadanie narzędzi służących do popełniania przestępstwa.

Kryminalni przez ostatni czas obserwowali jego mieszkanie. Gdy mieli już pewność, że w lokalu przebywa Krystian K., wczesnym ranem zorganizowali zasadzkę. 21-latek był bardzo zdziwiony widokiem policjantów. Chłopak został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wraz z konkubiną chciał zacząć nowe życie i skończył już z działalnością przestępczą.

Najpierw musi ponieść odpowiedzialność za popełnione wcześniej przestępstwa. Z pewnością najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.
Powrót na górę strony