Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Matka i dziecko pod wpływem narkotyków

Data publikacji 10.07.2008

Policjanci ze Szczecina zatrzymali 25–letnią kobietę i jej o rok starszego konkubenta, którzy pod wpływem narkotyków opiekowali się 10–miesięcznym dzieckiem. Jak ustalili policjanci, karmiąca matka zażywała środki odurzające. Dziecko z objawami zatrucia narkotykowego trafiło do szpitala. Ponadto w trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę. Dziś nieodpowiedzialni rodzice zostaną przesłuchani.

Do zdarzenia doszło wczoraj w mieszkaniu w centrum Szczecina. Policjanci ustalili, że młoda matka karmiąca piersią zażywa narkotyki. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 25-letnią kobietę wraz z 10-miesięcznym dzieckiem oraz 26-letniego mężczyznę. Podejrzenie policjantów wzbudziło dziwne zachowanie pary młodych ludzi. Matka dziecka przyznała, że zażywa narkotyki.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe w celu przebadania dziecka. Jednocześnie do mieszkania został wezwany przewodnik z psem szkolonym do wykrywania narkotyków. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli torebkę z zapięciem strunowym z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną.

Badanie na obecność narkotyków potwierdziło, że kobieta i mężczyzna są pod ich wpływem. Dziecko z objawami zatrucia narkotykami przebywa na obserwacji w szpitalu. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Powrót na górę strony