Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego mężczyzny

Data publikacji 22.03.2024

Dzięki dobrej koordynacji działań i szybkiej reakcji na zgłoszenie, po niespełna dwóch godzinach policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Dzisiaj (22 marca br.), policjanci z kalwaryjskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 35-letniego mieszkańca gminy Kalwaria Zebrzydowska, który w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i kontakt się z nim urwał. Jak wynikało ze zgłoszenia, życie mężczyzny miało być zagrożone.

Próba lokalizacji jego telefonu nie powiodła się, gdyż telefon był nieaktywny. Oficer dyżurny natychmiast powiadomił wszystkie  jednostki Policji w powiecie wadowickim oraz wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia podległego rejonu służbowego. Sprawdził także szpitale i izby wytrzeźwień.

Dla jednostki Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej został ogłoszony alarm, a do dziennikarzy wysłano komunikat, w którym przekazano rysopis i fotografię zaginionego. Oficer dyżurny zadysponował również na miejsce przewodnika z psem tropiącym, a do poszukiwań włączyli się także strażacy.

Dzięki sprawnej i błyskawicznej reakcji mundurowych mężczyzna został odnaleziony po niespełna dwóch godzinach, na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska. Był cały i zdrowy.

(KWP w Krakowie / kp)

Powrót na górę strony