Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla mogileńskich policjantów

Data publikacji 25.03.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie wpłynęły pisemne podziękowania dla policjantów z wydziału kryminalnego, których praca przyczyniła się do ustalenia sprawcy przywłaszczenia markowego paska o wartości 6200 złotych i jego odzyskania. Takie wyrazy wdzięczności stanowią miłą formą uznania dla każdego funkcjonariusza i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Kilka dni temu na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Autorka w swoim piśmie podziękowała za zaangażowanie oraz szybkie działanie, które pozwoliło na odzyskanie markowego paska do spodni.

Do zdarzenia doszło 22 lutego br. na stacji paliw w miejscowości Goryszewo, gdzie 30-letni mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonej i przywłaszczył pozostawiony przez nią pasek o wartości 6200 złotych. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali i następnie zatrzymali sprawcę tego przestępstwa, a przywłaszczony element garderoby zwrócili właścicielce.

Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą. Nie oczekują za to specjalnych podziękowań, bo wiedzą, że na tym polega ich służba. Dlatego każdy przejaw uznania i sympatii ze strony obywateli stanowią miłą formę uznania, a przełożonym daje sygnał, że ich podwładni dobrze wypełniają swoje zadania, niosąc pomoc i wsparcie.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony