Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali 41-latka poszukiwanego listem gończym za gwałt

Data publikacji 08.04.2024

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 41-latka, który poszukiwany był za przestępstwo zgwałcenia. Do przestępstwa doszło na terenie powiatu bialskiego. Mężczyzna ukrywał się od stycznia na terenie kraju, a „łowcy głów” zatrzymali go dzisiaj rano w jednej z podlubelskich miejscowości. Został skazany na ponad 2 lata więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 41-latka. Dzisiaj rano zatrzymali go w jednej z podlubelskich miejscowości. Mężczyzna poszukiwany był od stycznia bieżącego roku.

41-latek poszukiwany był za przestępstwo zgwałcenia, do którego doszło na terenie powiatu bialskiego. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie 2 lata i 2  miesiące pozbawienia wolności.

Jeszcze dzisiaj 41-letni mieszkaniec powiatu bialskiego trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

(KWP w Lublinie / sc)

Powrót na górę strony