Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czujne oko policjanta w drodze na służbę wychwyciło poszukiwanego

Data publikacji 09.04.2024

St. asp. Michał Piekarski na co dzień pełniący funkcję kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego w koluszkowskiej komendzie, w drodze na nocną służbę zauważył mężczyznę z piwem. Kiedy zwrócił na niego uwagę zorientował się, iż jest to dobrze mu znany 40-letni koluszkowianin poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku tuż przed godz. 19:00 w Koluszkach policjant w drodze na nocną służbę zauważył mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu publicznym. Od razu się tym zainteresował i postanowił zwrócić uwagę mężczyźnie, kiedy policjant zbliżył się do niego od razu rozpoznał dobrze mu znanego 40-letniego mieszkańca Koluszek. Wiedział też, iż jest on poszukiwany przez brzeziński sąd.

Podejrzenia policjanta się potwierdziły i okazało się, że mężczyzna powinien odbywać zaległą karę więzienia w wymiarze 7 miesięcy. O całej sytuacji został powiadomiony oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji z siedzibą w Koluszkach a 40-latek został zatrzymany przez kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego.

Teraz mężczyzna najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

(KWP w Łodzi / kc)

Powrót na górę strony