Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Insp. Szymon Sędzik pogratulował reprezentacji zachodniopomorskiego garnizonu za zdobycie 7 medali na IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych

Data publikacji 12.04.2024

Dziś, 12 kwietnia Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Szymon Sędzik zaprosił do swojego gabinetu reprezentację naszego garnizonu, która wzięła udział w IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych im. komisarza Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. Drużyna z zawodów przywiozła łącznie 7 medali. Szef zachodniopomorskich policjantów osobiście pogratulował im wyników i wyróżnił nagrodami pieniężnymi.

Insp. Szymon Sędzik zainicjował spotkanie z reprezentacją zachodniopomorskiego garnizonu, chcąc osobiście pogratulować osiągniętych wyników w IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych im. komisarza Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. W zawodach udział wzięło 12 sportowców z Policji, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Państwa, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Państwowej Straży Pożarnej i Wojska Polskiego.

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podczas spotkania wyraził słowa uznania za osiągnięte w zawodach wyniki, które skutkowały, aż 7 krotnym stawaniem na podium. W rozmowie z funkcjonariuszami docenił ich wkład i zaangażowanie w przygotowanie się do zawodów oraz sportową postawę.

Szef zachodniopomorskich policjantów chcąc wyróżnić laureatów zawodów przekazał im gratulację i nagrody finansowe.

Więcej o osiągnięciach reprezentacji można przeczytać w komunikacie: Reprezentacja KWP w szczecinie zdobyła 7 medali w IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko

(KWP w Szczecinie / kc)

  • policjanci siedzą przy stole
  • policjanci siedzą przy stole
  • zdjęcie grupowe
  • zdjęcie grupowe
Powrót na górę strony