Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Łowcy głów” zatrzymali 44-latka poszukiwanego m.in. 4 listami gończymi

Data publikacji 19.04.2024

Poszukiwacze z KWP w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z KMP i I KP w Lublinie zatrzymali 44-latka, który poszukiwany był m.in. 4 listami gończymi i 2 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę blisko 6,5 roku pozbawienia wolności. 44-latek poszukiwany był od 2018 r. m.in. za przemyt narkotyków i przestępstwa akcyzowe. Dzisiaj trafił do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z KMP I komisariatu w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 6 podstawami prawnymi 44-latka.

Wczoraj po południu poszukiwacze zatrzymali mieszkańca Lublina na lubelskim Kośminku. Mężczyzna nie chciał policjantom otworzyć drzwi i kiedy na miejsce zostali wezwani strażacy, by je wyważyć, 44-latek chciał uciec przez balkon. Jednak tam na niego czekali już policjanci.

Mężczyzna poszukiwany był od 2018 roku m.in. 4 listami gończymi i 2 nakazami. Poszukiwany był m.in. za przemyt narkotyków i przestępstwa akcyzowe. Okazało się, że ma do odsiadki blisko 6,5 roku pozbawienia wolności.

Jeszcze dzisiaj 44-letni mieszkaniec Lublina trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony