Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Porucznik Borewicz może być dumny” - podziękowania dla policjanta za profesjonalizm.

Data publikacji 24.04.2024

Do gdańskiej komendy wpłynęły podziękowania dla mł.asp. Tomasza Szczurowskiego z Wydziału do spraw Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń. List od kobiety, która doceniła postawę funkcjonariusza prowadzącego sprawę kolizji drogowej, potwierdził zaangażowanie i profesjonalizm policjanta podczas codziennej służby oraz skuteczność jego działania.

Na pocztę elektroniczną Wydziału do spraw Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń wpłynęły podziękowania od gdańszczanki dla mł.asp. Tomasza Szczurowskiego za wysoki poziom pracy oraz profesjonalizm, podczas prowadzenia sprawy kolizji drogowej. Kobieta podziękowała policjantowi za skuteczne działania i szybkie odnalezienie sprawcy zdarzenia drogowego, kierując w e-mailu następujące słowa:

„Chcę wyrazić ogromne podziękowanie dla mł.asp. Tomasza Szczurowskiego.

Zadanie nie było łatwe, a zaangażowanie ze strony Pana Tomasza zaskoczyło mnie całkowicie! Sprawa dotyczyła odnalezienia sprawcy szkody drogowej i biorąc pod uwagę …ogromną inwencję ze strony Pana aspiranta udało mu się już po zaledwie kilku dniach odnaleźć sprawcę zdarzenia. Pan Tomasz przez cały ten okres był ze mną w kontakcie i na bieżąco informował o swoich działaniach. Wysoka kultura osobista, wysoki poziom pracy, profesjonalizm, z jakim się spotkałam, jest w dzisiejszym świecie naprawdę wyjątkowy i zasługuje na wielkie DZIĘKUJĘ!!!! :)

Odnajdując sprawcę, zyskałam nie tylko odszkodowanie za szkodę, ale fajne uczucie zaopiekowania się i niepozostawienia z problemem.

„Porucznik Borewicz'' może być dumny :)

Jeszcze raz, bardzo dziękuję Panie Tomaszu”.

Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem osób, wobec których wykonujemy swoje codzienne czynności. Takie miłe słowa, to wspaniała nagroda za zaangażowanie funkcjonariuszy w zadania, które na co dzień wykonują.

(KWP w Gdańsku / kp)

Powrót na górę strony