Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szybkie i sprawne działania policjantów pomogły uratować ludzie życie

Policjanci z Sokołowa Podlaskiego otrzymali informację, z której wynikało, że życie mieszkańca ich powiatu może być zagrożone. Zaniepokojona rodzina zgłosiła, że mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania, pozostawiając na kartce pożegnalną wiadomość i udał się w nieznanym kierunku. Dzięki sprawnym działaniom i wsparciu policjantów z Komendy Stołecznej Policji udało się odnaleźć zaginionego i udzielić mu pomocy.

W niedzielę, 28 kwietnia br. po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał informację od zaniepokojonej rodziny, o tym, że mieszkaniec powiatu sokołowskiego opuścił miejsce zamieszkania, udając się w nieznanym dla nich kierunku, zostawiając list, z którego wynikało, że przeżywa kryzys. Policjanci Wydziału Kryminalnego natychmiast podjęli działania, aby odnaleźć zaginionego. Jak się okazało, telefon mężczyzny logował się na terenie Warszawy. Do poszukiwań mieszkańca powiatu sokołowskiego były zaangażowane ogromne siły i środki zarówno z Sokołowa Podlaskiego, jak i Warszawy. Dzięki sprawnym i szybkim działaniom, sokołowskim policjantom pionu kryminalnego udało się odnaleźć mężczyznę, którego przekazano następnie pod opiekę medyczną.

Priorytetem policjantów jest ratowanie życia ludzkiego, a profesjonalne i błyskawiczne działania mundurowych z Sokołowa Podlaskiego oraz Warszawy przyczyniły się do uratowania zaginionego mężczyzny.

Jeżeli przeżywasz trudności bądź zauważysz, że bliska osoba jest w złej kondycji psychicznej, skorzystaj z pomocowych telefonów zaufania, które są darmowe.

(KWP w Radomiu / sc)

Powrót na górę strony