Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Zamościa na podium kolarskiego wyścigu „Małopolska Majka Days”

Data publikacji 30.04.2024

Monika Mazur policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu z sukcesami zakończyła kolarski wyścig „Małopolska Majka Days”. W różnych kategoriach trzykrotnie stawała na podium wyścigu. Była II na mecie wśród wszystkich startujących funkcjonariuszy Policji i III wśród uczestniczek wyścigu w swojej kategorii wiekowej. Organizator imprezy przewidział również klasyfikację drużynową. Reprezentacja polskiej Policji nie miała sobie równych. Funkcjonariusze naszej formacji zajęli I miejsce.

W niedzielę 28 kwietnia w Dobczycach koło Krakowa odbyła się VII edycja wyścigu „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem olimpijskiego medalisty Rafała Majki. Celem zawodów jest popularyzowanie kolarstwa szosowego oraz promowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku. We wszystkich kategoriach wiekowych uczestnicy rozpoczynali wyścig ze startu wspólnego, mając do wyboru trzy dystanse. Trasy z licznymi wzniesieniami biegły przez urokliwe wzniesienia Pogórza Wielickiego.

Wzorem lat ubiegłych wprowadzono też klasyfikację indywidualną „Policjant” Open. Rywalizacja mundurowych odbyła się na blisko 60-kilometrowym dystansie. W wyścigu udział brało wielu policjantów, wśród których nie mogło zabraknąć Moniki Mazur policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Nasza koleżanka wśród wszystkich startujących w wyścigu funkcjonariuszy Policji dojechała do mety jako druga. Monika zajęła też III miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej z uwzględnieniem startujących w peletonie kobiet.

Organizator imprezy przewidział również klasyfikację drużynową. Reprezentacja polskiej Policji nie miała sobie równych. Funkcjonariusze naszej formacji zajęli I miejsce.

Monice serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony