Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Pogodna po służbie ujął sklepowego złodzieja

Data publikacji 06.05.2024

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w dzielnicy Pogodno. Funkcjonariusz z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji Szczecin-Pogodno po godzinach służby był w jednym z dyskontów spożywczych i zatrzymał na gorącym uczynku mężczyznę, który ukradł w sklepie perfumy. To kolejny raz, kiedy st. sierż. Przemysław Kuncewicz jest czujny nawet w czasie wolnym od służby.

Policjant z Komisariatu Policji Szczecin-Pogodno będąc podczas zakupów w pewnym momencie zwrócił uwagę na mężczyznę, który schował perfumy do kurtki, a następnie przeszedł obok kasy, która znajdowała się najbliżej wyjścia ze sklepu.

Funkcjonariusz, widząc to natychmiast podbiegł do mężczyzny. Złodziej został ujęty, a policjant zawiadomił kolegów będących w służbie, którzy przybyli niezwłocznie na miejsce. 48-latek odpowie teraz za kradzież sklepową.

To nie jest jedyny przypadek, kiedy st. sierż. Przemysław Kuncewicz jest czujny także poza służbą. Kilka miesięcy temu też w sklepie ujął 44-latka, który w sklepie zabrał z półek kawy nie płacąc za towar.

Takie zachowanie pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Każda reakcja na zachowanie niezgodne z prawem jest jak najbardziej właściwa i godna naśladowania.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony