Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krakowska policjantka ponownie mistrzynią Polski ADCC

Data publikacji 07.05.2024

Policjantka z Komisariatu I w Krakowie brała udział w XX Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie, gdzie zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii Master, oraz została wicemistrzynią w kategorii Adult. Dzięki wytrwałości i regularnym treningom zdobyte tytuły może dopisać do listy swoich sportowych osiągnięć.

Dla st. post. Agnieszki Goły, która na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji I w Krakowie, sport jest prawdziwą pasją. Wielogodzinne treningi, zaangażowanie i konsekwencja przekładają się na sukcesy osiągane podczas zawodów. Na organizowanych 13 i 14 kwietnia br. XX Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie policjantka zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Master Women dla średniozaawansowanych do 60 kg oraz została wicemistrzynią w kategorii Adult Women dla średniozaawansowanych do 60 kg.

To nie jedyne osiągnięcia, jakie uzyskała. W 2023 st. post. Agnieszka Goły brała udział w XIX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, gdzie dwudniowe zmagania zakończyły się dla niej zdobyciem złotego medalu i tytułu mistrzyni Polski w kategorii Master Women.

O tym zwycięstwie i innych sportowych osiągnięciach pisaliśmy w artykule: Policjantka z Krakowa mistrzynią Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

(KWP w Krakowie / kp)

Powrót na górę strony