Aktualności

Kryminalni ze szczecińskiego Śródmieścia zatrzymali po służbie poszukiwanego

Data publikacji 15.05.2024

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin - Śródmieście w czasie wolnym od służby zatrzymali 44 - latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był nakazem doprowadzenia, a do odbycia kary miał rok. Szczecinianin już trafił „za kratki”.

We wtorek, 14 maja 2024 r. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Szczecin-Śródmieście w czasie wolnym od służby, w drodze na trening zauważyli mężczyznę, w którym rozpoznali poszukiwanego. Zanim osoba się zorientowała, że jest obserwowana, kryminalni przystąpili do legitymowania. Okazało się, że policyjna intuicja nie zmyliła funkcjonariuszy – mężczyzna był poszukiwany.

Zatrzymany to 44 - letni mieszkaniec Szczecina. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia za złamanie zakazu sądowego. Został doprowadzony do policyjnego aresztu, a stamtąd trafił za więzienne kraty.

To nie pierwsza taka akcja szczecińskich policjantów, którzy udowodnili swoją postawą, że nawet w czasie wolnym są zaangażowani w służbę:

  1. „Mam pecha, że zatrzymał mnie policjant w czasie wolnym…” Wywiadowca po służbie ujął poszukiwanego
  2. Czujni policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego
  3. Funkcjonariusz z Komisariatu Szczecin - Śródmieście po godzinach służby zatrzymał poszukiwanego

(KWP w Szczecinie / sc)

Powrót na górę strony