Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaledwie kilka minut zajęło policjantom odnalezienie 71-latka

Data publikacji 21.05.2024

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 71-letniego mieszkańca Przemyśla, który chcąc odwiedzić żonę w szpitalu, wyszedł z miejsca zamieszkania i zgubił się. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów mężczyzna został odnaleziony. Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie, gdyż stan w jakim się znajdował, mógł zagrażać jego życiu i zdrowiu.

Wczoraj, 20.05.2024 r., o 12.30, funkcjonariusze przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Przemyśla. 71-latek wyszedł z domu znajdującym się na jednym z przemyskich osiedli i chciał odwiedzić żonę w szpitalu. W trakcie spaceru zadzwonił do niej, że nie wie gdzie jest i źle się czuje. Zaniepokojona kobieta natychmiast powiadomiła o tym fakcie Policję. 

Dyżurny z przemyskiej jednostki uzyskał od niej informację dotyczącą rysopisu mężczyzny, a policjanci natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Dzięki szybkiej reakcji, w niespełna kilka minut od zgłoszenia, 71-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego, na ul. 3-go Maja w Przemyślu. Miejsce to było oddalone blisko dwa kilometry od jego domu.

Funkcjonariusze zaopiekowali się mężczyzną do czasu przyjazdu fachowej pomocy medycznej.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony