Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Twoja reakcja ma znaczenie. Stop agresji drogowej

Data publikacji 21.05.2024

Jeśli zarejestrowałeś agresywne zachowanie innego uczestnika ruchu - powiadom nas! Zapewnienie bezpieczeństwa na drogach jest jednym z priorytetów policjantów. Elektroniczna skrzynka „Stop agresji drogowej” umożliwia każdemu, kto zarejestrował rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poinformowanie funkcjonariuszy. Jest to narzędzie, które pozwala eliminować z dróg piratów drogowych stwarzających zagrożenie nie tylko sobie, ale i innych użytkowników dróg.

Zdarzenia, do których doszło na terenie woj. warmińsko – mazurskiego wysyłamy na adres: stopagresjidrogowej@ol.policja.gov.pl

Za pośrednictwem powyższego adresu policjanci przyjmują do dalszej realizacji zgłoszenia, w szczególności nagrania, zdjęcia oraz opisy niebezpiecznych, agresywnych zachowań uczestników ruchu drogowego.

Wyprzedzanie na lub bezpośrednio przed przejściem dla pieszych powoduje ogromne niebezpieczeństwo i grozi za to wysoki mandat.

Film rozpoczyna logo "Stop agresji drogowej". Następnie widać dwa nagrania z kamerki samochodowej. Na nagraniach zarejestrowane jest wykroczenie nieprawidłowego wyprzedzania. Film kończy logo "Stop agresji drogowej"

(KWP w Olsztynie)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 30.41 MB)

Powrót na górę strony