Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiany kadrowe w warmińsko-mazurskich jednostkach Policji

Data publikacji 22.05.2024

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał nowych zastępców komendantów miejskich i powiatowych Policji w garnizonie warmińsko-mazurskim.

Informujemy o zmianach kadrowych, które nastąpiły na stanowiskach kierowniczych w garnizonie warmińsko-mazurskim:

KMP Elbląg

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu podinsp. Zbigniewa Przyborowskiego - zastępcę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.
 

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu podinsp. Marka Tarwackiego  - naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

KPP Giżycko

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku podinsp. Magdalenę Dembińską  - zastępcę naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Giżycku, pełniącą obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

KPP Gołdap

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi podinsp. Marcina Wysockiego  - naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi.

KPP Lidzbark Warmiński

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim podinsp. Iwonę Wojciechowską - naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Lidzbarku Warmińskim, pełniącą obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim.

KPP Olecko

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olecku podinsp. Marcina Gągalskiego - zastępcę naczelnika Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

(kh)

 

Powrót na górę strony