Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny poszukiwany pedofil zatrzymany przez „łowców głów”

Data publikacji 22.05.2024

Wspólne działania poszukiwaczy z KWP w Lublinie i KWP w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za seksualne wykorzystanie małoletniej. Do odbycia ma karę 2 lat pozbawienia wolności. 33-latek przed policjantami ukrył się w szafie.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna początkowo ukrywał się poza granicami kraju, a w ostatnim czasie wrócił do Polski i ukrywał się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Lubelscy „łowcy głów” przekazali informacje poszukiwaczom z KWP w Szczecinie, którzy zatrzymali go na terenie powiatu gryfińskiego.  33-latek przed policjantami ukrył się w szafie.

Mężczyzna poszukiwany był za seksualne wykorzystanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Został skazany za to przestępstwo i do odsiadki ma 2 lata pozbawienia wolności. 33-latek już trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom  z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Film Poszukiwacze2.mp4

Pobierz plik Poszukiwacze2.mp4 (format mp4 - rozmiar 11.66 MB)

Powrót na górę strony