Aktualności

Podziękowania dla jeleniogórskich policjantów od wdzięcznego rodzica

Data publikacji 23.05.2024

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze inspektora Leszka Zagórskiego wpłynęło podziękowanie dla aspiranta Kamila Mateuszów oraz młodszego aspiranta Łukasza Falkowicza - funkcjonariuszy garnizonu policji jeleniogórskiej od wdzięcznego rodzica za udzielenie pomocy córce.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszka Zagórskiego 22 maja br. wpłynęło podziękowanie dla asp. Kamila Mateuszów oraz mł. asp. Łukasza Falkowicza z Wydziału Prewencji tamtejszej komendy od wdzięcznego rodzica za udzielenie pomocy jego córce.

Autor podziękował policjantom za fachową pomoc medyczną, której udzielili funkcjonariusze jego 14-letniej córce. Kilka dni wcześniej podczas Juwenaliów, które obywały się na jeleniogórskich błoniach, dziewczynka szkłem w trawie rozcięła sobie rękę i o pomoc zwróciła się do mundurowych, którzy pełnili tam służbę. Jak napisał wdzięczny tata, funkcjonariusze udzielili córce profesjonalnej pomocy medycznej i psychologicznej. Oczyścili ranę i zabezpieczyli opatrunkami, po czym dziecko wraz z mamą pojechało na SOR, gdzie zszyto skaleczenie.

Podziękowanie, które wpłynęło na ręce komendanta świadczy o tym, że policjanci nie tylko pełnią służbę, ale także aktywnie pomagają tym, którzy potrzebują pomocy. 

(KWP we Wrocławiu / kc)

Powrót na górę strony