Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionej kobiety

Data publikacji 28.05.2024

Dzięki intensywnym działaniom poszukiwawczym, udało się odnaleźć seniorkę, która wczoraj w godzinach wieczornych wyszła z miejsca zamieszkania nie informując o tym fakcie rodziny. 78 – latka została odnaleziona na nieużytkach rolnych. Wychłodzona została zabrana przez załogę pogotowia do szpitala.

W poniedziałek, 27 maja br., przed godziną 22.30 w Komisariacie Policji w Alwerni przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 78-letniej mieszkanki gminy Babice, która wieczorem oddaliła się z miejsca zamieszkania nie informując o tym fakcie rodziny.

Z uwagi na późną porę natychmiast ogłoszono alarm dla całego stanu KP Alwernia oraz wszystkich policjantów Wydziału Kryminalnego. Zarówno policjancji z  Alwernii jak i z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, a także funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie natychmiast podjęli akcję poszukiwawczą. Do akcji oprócz członków rodziny i mieszkańców wioski przyłączyli się także strażacy OSP Rozkochów. Do działań wykorzystany był także pies tropiący. Około godz.4.00 odnaleziono seniorkę na ternie nieużytków rolnych. Kobieta trafiła natychmiast pod opiekę medyków.  

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie się w poszukiwaniach! 

(KWP w Krakowie / sc)

Powrót na górę strony