Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla myśliborskich policjantów za odzyskanie skradzionego pojazdu

Data publikacji 29.05.2024

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu odzyskali skradziony samochód jednego z mieszkańców Myśliborza. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu inspektora Rafała Janzena, wpłynęły podziękowania od właściciela pojazdu. Po raz kolejny otrzymujemy tak mały, ale za to, jak ważny gest — słowo dziękuję!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu otrzymali informację, że na terenie Myśliborza został skradziony pojazd. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością, którzy podjęli szereg czynności, aby jak najszybciej odnaleźć skradzione mienie. Wytężona praca policjantów szybko zaowocowała i już tego samego dnia samochód został odnaleziony a sprawca osadzony w policyjnym areszcie.

Praca i zaangażowanie myśliborskich policjantów zostały zauważone przez właściciela odzyskanego samochodu. Właściciel odzyskanego pojazdu w podziękowaniach złożonych na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu inspektora Rafała Janzena zwraca uwagę na wzorową postawę oraz natychmiastowe podjęcie działań zmierzających do odzyskania pojazdu.

Bardzo dziękujemy za docenienie profesjonalnego działania naszych policjantów. Kolejne słowa uznania ze strony obywateli stanowią dla każdego policjanta jeszcze większą motywację do codziennej służby i chęć niesienia pomocy.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony