Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla leżajskiej policjantki

Data publikacji 04.06.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku podinsp. Ryszarda Tyki wpłynął list z podziękowaniami w związku z pomocą, jaką otrzymała jedna z rodzin, która w lutym br. znalazła się potrzebie. W ten sposób Pani Janina oraz Pan Adam wyrazili wdzięczność dla sierż. szt. Ewy Ślandy-Płonka z leżajskiej jednostki.

„Pani Policjantka Ewa Ślanda-Płonka przyjmowała naszą interwencję i nie traktowała nas jak procedurę, ale z pełnym zaangażowaniem jako Człowiek prowadziła zeznania i wskazywała na złożoność problemu. Dodam tylko, że szacunek i kultura przyjęcia nas przez Panią Ewę Ślanda-Płonka było jednoznacznie moim i męża odbiorem". Takie zdania czytamy w liście z podziękowaniami, który otrzymał Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku podinsp. Ryszard Tyka.

Zachowanie i postawa sierż.szt. Ewy Ślandy-Płonka potwierdza słowa najważniejszej policyjnej dewizy „Pomagać i chronić”, które przyświeca wszystkim policjantom każdego dnia. Oprócz reagowania na wszelkie przejawy łamania prawa oraz dbania o ład i porządek publiczny funkcjonariusze niosą pomoc w różnych, często trudnych sytuacjach. I chociaż za swoją służbę nie oczekują niczego w zamian, każde miłe słowo ze strony społeczeństwa wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

(KWP w Rzeszowie / kc)

Powrót na górę strony