Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stop agresji drogowej – widziałeś – poinformuj!

Data publikacji 06.06.2024

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu na terenie województwa kujawsko – pomorskiego POWIADOM NAS! W tym celu, już od 10 lat, funkcjonuje specjalna policyjna skrzynka mailowa, na którą można wysyłać zarejestrowany materiał.

Właściciele prywatnych kamerek niejednokrotnie są świadkami bardzo niebezpiecznych manewrów na drodze. Publikujemy je ku przestrodze i przypominamy, że w przypadkach rażących naruszeń obowiązujących przepisów nie będzie pobłażania ze strony kujawsko-pomorskich policjantów.

Przypominamy, że w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w 2014 roku uruchomiona została specjalna skrzynka email, gdzie można przesyłać filmy z przejawami agresji ze strony zbyt krewkich uczestników ruchu drogowego: stopagresjidrogowej-kwp@bg.policja.gov.pl

WAŻNA INFORMACJA!

Przesyłając materiał filmowy wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie (w tym upublicznienie) w celach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (cechy identyfikacyjne pojazdów, wizerunki uczestników zostaną zasłonięte w sposób zapewniający ochronę danych osobowych).

Stop agresji drogowej. Informacje dla użytkowników.

(KWP Bydgoszcz/dk)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony