Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Challenge dla Krzysztofa

Data publikacji 06.06.2024

Dziś policjanci i pracownicy Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wzięli udział w wyzwaniu na rzecz ratowania zdrowia asp. Krzysztofa Sobieraja.

Asp. Krzysztof Sobieraj — funkcjonariusz łódzkiego Wydziału Ruchu Drogowego 6 stycznia 2024 r. podczas interwencji, został potrącony przez kierującego samochodem osobowym. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie walczył o życie, a teraz potrzebuje wsparcia, aby wrócić do zdrowia. 

Koleżanki i Koledzy z Biura Łączności i Informatyki KGP nominowali Biuro Ruchu Drogowego KGP do wzięcia udziału w akcjii. W wyzwaniu udział wzięło kierownictwo Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, naczelnicy wydziałów, policjantki i policjanci, a także pracownicy cywilni. Akcję wsparli także policyjni motocykliści z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. 

Do kolejnego challengu Biuro Ruchu Drogowego nominowało Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

Krzysztof to dla Ciebie! Wracaj do zdrowia!

Zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Krzysztofa prowadzona jest na portalu Zrzutka.pl pod adresem: Zbiórka na rehabilitację dla naszego kolegi Krzysztofa Sobieraja

(BRD KGP / kc)

 

 

Powrót na górę strony