Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Słowa podziękowania i uznania dla rzeszowskiej policjantki

Data publikacji 10.06.2024

Do Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie wpłynęło podziękowanie dla policjantki z Wydział Do Walki z Przestępczością Gospodarczą za profesjonalne i empatyczne podejście w trakcie składania przez niego zawiadomienia o oszustwie. Mężczyzna, chciał w ten sposób podziękować i wyrazić swoje uznanie. Takie słowa są bardzo miłe i motywują do dalszej służby społeczeństwu.

Słowa podziękowań od osób, które pozytywnie oceniają naszą pracę i zaangażowanie w powierzone obowiązki są zawsze miłe i motywują do dalszego działania. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, wpłynął mail z podziękowaniami od mieszkańca Rzeszowa, w którym wyraził swoją wdzięczność za profesjonale i życzliwe przyjęcie jego zgłoszenia.
Mężczyzna, który na stałe przebywa w Islandii, podziękował za zaangażowanie, empatię i wyrozumiałość, jakimi wykazała się policjantka w trakcie czynności procesowych z jego udziałem.

Funkcjonariusze, wykonując swoje codzienne obowiązki zawsze kierują się mottem „Pomagamy i chronimy”. Nasza praca to przede wszystkim służba ludziom, za którą nie oczekujemy podziękowań. Zawsze jednak jest nam bardzo miło, jeśli ktoś doceni i zauważy naszą pracę i nasze zaangażowanie.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony