Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa dla szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych

Data publikacji 13.06.2024

Tegoroczny Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych. Odbył się w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) w dniach 12-13 czerwca 2024 r.

Celem organizowanego od wielu lat turnieju jest podniesienie poziomu wiedzy i kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego oraz przygotowania dzieci i młodzieży do bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym jak również zwiększenie świadomości o istniejących zagrożeniach wśród uczestników ruchu drogowego.

W eliminacjach finałowych udział wzięło 10 drużyn. Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności podczas jazdy sprawnościowej rowerem po torze przeszkód, jazdy po miasteczku ruchu drogowego oraz testów wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Sprawdzili również swoje możliwości w konkurencji z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  

Sędzią głównym w zawodach był kom. Janusz Kozłowski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary. Fundatorem nagród było między innymi Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu

 

Klasyfikacja indywidualna - I miejce 

Wiktor Przysło (SP nr 19 w Kaliszu)


Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Poniżej fotorelacja z turnieju.

BRD KGP

Powrót na górę strony