Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chojnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 14 podstawami prawnymi

Data publikacji 19.06.2024

Chojnowscy dzielnicowi zatrzymali 36-latka poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania i kilkunastoma innymi podstawami prawnymi, w tym również listami gończymi. Mężczyzna przez pewien czas skutecznie unikał kontaktu z organami ścigania, lecz dzięki dzielnicowym z Komisariatu Policji w Chojnowie trafi już na blisko 4 lata za kraty więzienia.

36-latek dokonywał wielu przestępstw na terenie całego kraju. Mężczyzna trudnił się przede wszystkim różnego rodzaju kradzieżami. Nie wiedział jednak, że na jego tropie są doświadczeni funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie. Namierzenie poszukiwanego mężczyzny nie było proste. 36-latek stosował różne metody, aby ukryć się przed stróżami prawa oraz wymiarem sprawiedliwości w całym kraju, co chwile zmieniał miejsca pobytu.

Kiedy policjanci weszli w posiadanie informacji, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie Chojnowa, natychmiast udali się we wskazane miejsce. Po chwili w pobliżu chojnowskiego dworca policjanci zauważyli poszukiwanego 36-latka. Został on zatrzymany.

Po sprawdzeniu poszukiwanego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest ścigany europejskim nakazem aresztowania oraz 14 podstawami prawnymi, w tym 4 listami gończymi.

Dzięki zaangażowaniu dzielnicowych z Komisariatu Policji w Chojnowie poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i teraz trafi na blisko 4 lata do więzienia, zgodnie z wcześniejszymi decyzjami sądu.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony