Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

Data publikacji 19.06.2024

Policjanci odnaleźli 42-letnią mieszkankę powiatu świeckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta przebywała w rejonie jeziora w gminie Jeżewo. Mundurowi przekazali ją pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek, 17 czerwca 2024 r. policjanci z komendy w Świeciu przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 42-letniej mieszkanki gminy Jeżewo. Według przekazanych informacji, kobieta wyszła tego dnia z domu o godzinie 15.00 i nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze, po uzyskaniu jej rysopisu, rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali tereny w rejonie miejsca zamieszkania oraz pobliskiego jeziora, gdzie mogła się udać. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy zarówno z komendy wojewódzkiej, jak i powiatowej oraz strażacy.

We wtorek, 18 czerwca br. około 22.00 policjanci odnaleźli zaginioną 42-latkę w okolicy Jeziora Stelchno w gminie Jeżewo. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

(KWP w Bydgoszczy / sc)

  • na zdjęciu policjanci i strażacy na łodzi w trakcie poszukiwań zaginionej kobiety
  • na zdjęciu policjanci i strażacy na łodzi w trakcie poszukiwań zaginionej kobiety
  • na zdjęciu umundurowani policjanci i strażacy stoją na pomoście, obok pomostu widać łódkę wykorzystywaną do poszukiwań zaginionej kobiety
Powrót na górę strony