Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł złodziej i paser

Data publikacji 17.07.2008

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali Marka G. i Adama R. Pierwszy z mężczyzn okradł swoją sąsiadkę. Drugi kupił od złodzieja pochodzący z kradzieży laptop. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali karze.

Kryminalni z warszawskiej Woli już w kilkanaście godzin od zgłoszenia ustalili sprawcę kradzieży laptopa. Okazał się nim sąsiad pokrzywdzonej kobiety. Mężczyzna wchodząc po schodach do swojego mieszkania, zauważył na jednym z pięter pozostawiony w drzwiach klucz. Po chwili był już w środku. Właścicielki nie było w lokalu, więc sprawca spokojnie rozejrzał się po mieszkaniu. W pokoju na stole zauważył laptop. Nie zastanawiając się długo Marek G. zabrał komputer i uciekł. Mężczyzna podjął decyzję o jego szybkim zbyciu. W tym celu 19-latek spotkał się ze swoim znajomym, któremu zaproponował sprzedaż komputera. Adam R. przystał na propozycję kolegi.

Policjanci szybko ustalili miejsca pobytu mężczyzn. Marka G. funkcjonariusze zatrzymali w Pruszkowie, natomiast 18-letniego Adama R. w jego mieszkaniu, w centrum Warszawy. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.
Powrót na górę strony