Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany złodziej rowerów

Data publikacji 17.07.2008

Kradł rowery, bo jak stwierdził, potrzebował pieniędzy. 27-letni mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Piaseczna. Policjanci udowodnili Robertowi G. kradzież dwóch rowerów. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od jakiegoś czasu policjanci z Piaseczna otrzymywali zgłoszenia o kradzieżach rowerów z garaży, klatek schodowych i parkingów sklepowych. Funkcjonariusze ustalili, że włamywacz prawdopodobnie działa sam. Sposób, w jaki dokonywał kradzieży polegał na siłowym pokonywaniu zabezpieczeń. Złodziej przecinał linki i kłódki zabezpieczające sprzęt.

Policjanci wytypowali krąg osób podejrzewanych o kradzież rowerów. Szybko okazało się, że wśród nich jest mężczyzna, którego szukali. Funkcjonariusze obserwowali poczynania podejrzewanego 27-latka. Wczoraj kryminalni zatrzymali go na jednym z parkingów, jak oglądał zabezpieczenia stających tam rowerów.

Sprawa jest rozwojowa bowiem mężczyzna wielokrotnie kradł rowery. Robert G. już na wstępie przyznał się do dwóch takich kradzieży. Policjanci ustalają, kto padł ofiarą tych przestępstw oraz gdzie trafiły skradzione rowery.
Powrót na górę strony