Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W lesie znalazła 3-latka

Data publikacji 17.07.2008

3-letniego, zapłakanego chłopca znalazła w lesie kobieta zbierająca jagody. Natychmiast powiadomiła Policję. Policjanci przekazali tę informację dalej do kolejnych jednostek. Okazało się, że w oddalonej o 7 km miejscowości rodzina szuka zaginionego dziecka.

Wczoraj w południe do dyżurnego płockiej komendy policji zadzwoniła kobieta i poinformowała go, że zbierając jagody w lesie znalazła zapłakanego chłopca. 3-latek powiedział tylko, że przyjechał do dziadka i zgubił się w lesie. Dyżurny natychmiast powiadomił pobliskie jednostki Policji. Po kilkunastu minutach zadzwonił telefon z Gąbina. Okazało się, że w Łącku - oddalonym od miejsca znalezienia chłopca o 7 km - rodzina szuka dziecka w lesie.

Na szczęście chłopiec nie miał żadnych obrażeń. Policjanci przekazali zapłakanego chłopca matce. Ustalili, że 3-latek bawił się z bratem na podwórku, na jednej z posesji w Łącku. W pewnym momencie odszedł do pobliskiego lasu i zgubił się. Poszukiwania rodziny nie dawały rezultatu. W końcu powiadomiono Policję. Dziadek i matka chłopca byli trzeźwi.

Apelujemy do rodziców o rozwagę i większy nadzór na małymi dziećmi. W przypadku zaginięcia dziecka prosimy o natychmiastowe informowanie Policji.
Powrót na górę strony