Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł w szkołach i w akademikach

Data publikacji 17.07.2008

Wrocławscy policjanci zatrzymali sprawcę co najmniej 40 kradzieży i włamań. Łupem sprawcy padały najczęściej portfele, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne oraz inny, drobny sprzęt elektroniczny. Teraz zatrzymanemu 24-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu na wrocławskim Rakowcu, wspólnie z funkcjonariuszami z komendy miejskiej, zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o wielokrotne kradzieże i włamania. Sprawca kradł głównie w placówkach szkolnych, domach studenckich oraz na terenie obiektów sportowych. Jego łupem padały portfele, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3 czy iPody. Kradzione mienie sprawca wstawiał do lombardów lub sprzedawał przygodnie napotkanym osobom.

Policjanci zajmujący się tą sprawą wytypowali podejrzanego o te kradzieże. 24-letni mieszkaniec Wrocławia wpadł w ręce policjantów na jednej z ulic w centrum miasta. Funkcjonariusze udowodnili mu co najmniej 40 kradzieży i włamań. Mężczyzna był już wcześniej notowany w związku z kradzieżami mienia.
Powrót na górę strony