Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczyli 9 samochodów

Data publikacji 17.07.2008

Dziewięć uszkodzonych pojazdów na parkingach to skutek zachowania dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat. Jeszcze tej samej nocy policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Wczoraj w policyjnym areszcie znalazł się kolejny z wandali.

Grupa młodzieży bawiła się w jednym z pubów w Krasnymstawie. Wspólnie spożywali alkohol. Po wyjściu dwoje z nich odłączyło się od grupy. Idąc w kierunku centrum z przypadkowych pojazdów urywali lusterka, wycieraczki i wybijali szyby. Bilans ich działań to 7 urwanych lusterek, wycieraczka, osłona korka wlewu paliwa, wybite dwie szyby i zniszczona atrapa przednia pojazdu. W sumie straty sięgają 6.800 zł.

Po kilku minutach od zdarzenia policjanci zatrzymali jednego z wandali. Był nietrzeźwy , miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj rano policjanci dotarli do drugiego z nich.

Obaj właściwie nie potrafili podać powodów swojego zachowania, chociaż jak twierdzili, przyczyną mogła być zbyt duża ilość wypitego alkoholu. Obaj też dobrowolnie poddali się karze 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na okres 3 lat i grzywnie. Kurator obejmie ich też dozorem.
Powrót na górę strony