Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ochroniarz zareagował, policjanci zatrzymali

Data publikacji 21.07.2008

Dzięki prawidłowej reakcji pracownika ochrony i błyskawicznemu działaniu policjantów w jednym z nocnych lokali zatrzymane zostały dwie osoby. Cezaremu S. i Marcie W. zarzuca się sprzedawanie narkotyków. Mundurowi znaleźli przy nich 39 tabletek ekstazy oraz pieniądze pochodzące ze sprzedaży.

W jednym z nocnych lokali w powiecie nowodworskim pracownik ochrony zauważył trójkę młodych ludzi. Jego uwagę zwrócił fakt, że chłopak przekazał mężczyźnie niewielką tabletkę w zamian, za co dziewczyna odebrała pieniądze. Ochroniarz od razu ruszył w kierunku młodej pary, aby sprawdzić, co się dzieje. Doświadczony pracownik miał podejrzenie, że mogło właśnie dojść do nielegalnej sprzedaży narkotyków. Kupujący zdołał się oddalić, ale dwójka 18-latków została ujęta. O całym zdarzeniu natychmiast zostali powiadomieni zakroczymscy policjanci.

Mundurowi przybyli na miejsce błyskawicznie. Po wstępnych ustaleniach przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Marta W. i Cezary S. zostali przeszukani. W kieszeni chłopaka znaleziono 39 tabletek ekstazy. W torebce dziewczyny znajdowały się pieniądze, które jak sama powiedziała pochodziły ze sprzedaży narkotyków. Policjanci natychmiast zabezpieczyli dowody przestępstwa, a nastolatków zatrzymali.

Marcie W. i Cezaremu S. na podstawie zebranych dowodów zarzuca się sprzedawanie środków odurzających. Sprawa jest szczegółowo wyjaśniana, a o dalszym losie dwojga osiemnastolatków zadecyduje sąd.
Powrót na górę strony