Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ranił nożem kobietę

Data publikacji 21.07.2008

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który bez żadnego powodu, ugodził nożem 52-letnią kobietę jadącą na rowerze. Rana okazała się na szczęście nie groźna, kobieta jeszcze tego samego dnia była w domu.

W sobotę po godzinie 18-tej mieszkanka Konina, która przebywała na swojej działce postanowiła rowerem pojechać do sklepu spożywczego do sąsiedniej miejscowości. Kiedy jechała drogą przy lesie, nagle idący młody mężczyzna podbiegł do niej i bez powodu ugodził ją kuchennym nożem w prawy bark i uciekł.

Nóż utkwił w ramieniu kobiety. Na szczęście w pobliżu całego zajścia było kilka osób, które natychmiast wezwały pogotowie. Kobieta szybko znalazła się pod opieką lekarską. Okazało się, że na szczęście rana nie była groźna. Po założeniu kilku szwów 52-letnia kobieta wróciła do domu.

Policjanci bardzo szybko trafili na ślad napastnika. W niespełna godzinę od zdarzenia 25-letni mieszkaniec Konina został zatrzymany. Ukrywał się w domu u swojej babci niedaleko miejsca w którym ugodził nożem rowerzystkę.
Powrót na górę strony