Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbójnik schowany w krzakach

Data publikacji 21.07.2008

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 46-latka, który napadł na ekspedientkę sklepu zabierając butelkę wódki. Policjanci znaleźli go schowanego w krzakach, gdzie raczył się skradzionym trunkiem. Był pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu teraz do 12 lat więzienia.

Do sklepu w miejscowości Wożuczyn wszedł mężczyzna, który poprosił sklepową o papierosa. Ekspedientka, która w tym czasie była sama w sklepie, odpowiedziała, że ona nie pali, więc nie da papierosa. Słysząc to mężczyzna wszedł za ladę i popchnął kobietę na półki, zabierając 0,7 litra wódki. Z łupem w ręku uciekł ze sklepu.

Ekspedientka szybko powiadomiła o zdarzeniu policjantów z Rachań. Napastnik nie uciekł daleko. Nie zdążył też wypić skradzionego trunku. Już po kilkunastu minutach policjanci znaleźli go ukrytego w krzakach. Tam raczył się skradzioną wódką. Sprawcą okazał się nim 46-letni Marian K. - mieszkaniec gminy Tarnawatka. Musiał już wcześniej, jeszcze przed rozbojem dużo wypić, gdyż w chwili zatrzymania miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.

Mężczyzna trzeźwieje w izbie wytrzeźwień w Zamościu. Grozi mu do 12 lat więzienia
Powrót na górę strony