Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koledzy z pracy hodowali marihuanę

Data publikacji 21.07.2008

Trzy osoby, które w mieszkaniu hodowały marihuanę zostały zatrzymane przez policjantów z I komisariatu i komendy wojewódzkiej Policji w Łodzi. W mieszkaniu zabezpieczono 130 gramów suszu roślinnego oraz 6 sadzonek marihuany. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Z posiadanej przez kryminalnych informacji wynikało, że przy ul. Leczniczej w jednym z mieszkań prowadzona jest nielegalna hodowla środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się kiedy około godziny 17 zapukali do wytypowanego lokalu. Drzwi otworzył 28-letni właściciel mieszkania zaskoczony wizytą policjantów. W toku przeszukania policjanci zabezpieczyli 130 gramów suszu roślinnego oraz 6  sadzonek marihuany.

Zatrzymano także 23-latka i 21-latkę, którzy pomagali w przestępczym procederze. Jak zgodnie twierdzili narkotyki hodowali na własny użytek. Chcieli mieć „czysty” towar z wiadomego źródła. Cała trójka to koledzy z pracy, którzy na co dzień pracują w jednym z salonów sieci telefonii komórkowej. Do tej pory nie byli oni notowani. Teraz odpowiedzą za uprawę środków odurzających i posiadanie narkotyków. Czyny te zagrożone są karą pozbawienia wolności do 3 lat.
Powrót na górę strony