Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bez powodu zaatakował dwóch mężczyzn

Data publikacji 21.07.2008

24-latek bez powodu zaatakował dwóch mężczyzn na plaży miejskiej w Giżycku. Następnie poszedł na dyskotekę i dobrze się bawił do czasu spotkania z policjantami. Teraz mieszkańcowi Giżycka za pobicie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do wracających ze spaceru po porcie dwóch żeglarzy podbiegł młody mężczyzna. Bez przyczyny zaczął ich bić. Jednego z żeglarzy uderzył pięścią w twarz, natomiast drugi został uderzony kluczem samochodowym. Pobici natychmiast powiadomili Policję. Mężczyźni na szczęście zachowali zimną krew i nie dali się sprowokować pijanemu Januszowi M. Ten po wyładowaniu agresji na żeglarzach poszedł do pobliskiej dyskoteki i dobrze się bawił. Żeglarze poszli za nim. Gdy na miejsce przybył policyjny patrol pobici mężczyźni wskazali funkcjonariuszom wychodzącego właśnie z lokalu 24-latka. Janusz M. został zatrzymany i przewieziony do aresztu.

Sprawca usłyszał zarzut pobicia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci zabezpieczyli metalowy klucz, którym 24-latek uderzył jednego z turystów. Janusz M. jest dobrze znany giżyckim stróżom prawa. Wcześniej był notowany za rozboje, pobicia i znieważenia.
Powrót na górę strony