Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nastoletni napastnicy zatrzymani

Data publikacji 21.07.2008

Policjanci z Sieniawy zatrzymali dwóch napastników, którzy dziś w nocy pobili 20-latka. Ranny mężczyzna po zaopatrzeniu ambulatoryjnym został zwolniony do domu. Trwają poszukiwania trzeciego z napastników.

Tuż po godz. 2:00, przed stadionem sportowym w Sieniawie policjanci zauważyli kilku napastników, kopiących leżącego na ziemi człowieka. Interwencja funkcjonariuszy była natychmiastowa. Ruszyli w pościg za napastnikami i już po chwili zatrzymali najbardziej agresywnego. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. W tym czasie na miejsce zdarzenia przybył drugi patrol. Policjanci udzielili pomocy poszkodowanemu i wezwali karetkę pogotowia, która odwiozła go do szpitala. Natychmiast też rozpoczęto poszukiwania pozostałych napastników. Chwilę później na jednej z ulic Sieniawy funkcjonariusze zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego - drugiego ze sprawców pobicia.

Policjanci ustalili wstępnie przebieg zdarzeń. Młodzi ludzie wychodzący z dyskoteki odbywającej się na stadionie zostali zaczepieni przez grupę kilkunastu mężczyzn. Doszło do wymiany zdań. Jeden z napastników uderzył butelką w głowę 20-letniego mężczyznę, a gdy chłopak przewrócił się na ziemię napastnik wraz z dwoma kolegami skopał go i dotkliwie pobił.

Ranny 20-latek po zaopatrzeniu ambulatoryjnym został zwolniony do domu. Policjanci ustalają tożsamość trzeciego z napastników.
Powrót na górę strony