Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani sprawcy kolizji

Data publikacji 22.07.2008

Sześć uszkodzonych samochodów - to efekt nieodpowiedzialnej jazdy 40-letniego kierowcy. Bogdan F. jadąc ulicami Bemowa i wyraźnie nie panując nad samochodem, kolejno najeżdżał na zaparkowane przy drodze pojazdy. We krwi miał prawie promil alkoholu. 2 promile miał zatrzymany 50-letni Krzysztof C., który po spowodowaniu kolizji drogowej próbował uniknąć odpowiedzialności, uciekając z miejsca zdarzenia.

40-letni Bogdan F. na ulicy Drzeworytników pojawił się około godziny 17.00. Wjeżdżając w nią od strony ul. Legionowej nie zapanował nad pojazdem i najechał na zaparkowane przy drodze 3 samochody. Mężczyzna postanowił jednak kontynuować jazdę i ruszył dalej, kierując się w stronę ulicy Słomianej. Tam po raz kolejny tracąc kontrolę nad swoim mitsubishi, uderzył w peugeota. Wciąż jednak nie zatrzymywał samochodu. Na ulicy Miejskiej uszkodził kolejne dwa pojazdy.

"Podróż" Bogdana F. przerwali świadkowie zdarzenia, którzy zatrzymali go przy ulicy Sterniczej. Przybyli na miejsce policjanci zbadali trzeźwość kierowcy. Okazało się, że we krwi miał prawie promil alkoholu. 40-latek odpowie za spowodowane uszkodzenia, a także za jazdę bez obowiązkowych dokumentów i w stanie nietrzeźwości.

Kilka godzin wcześniej policjanci z Bemowa zatrzymali jadącego ulicą Powstańców Śląskich, 50-letniego kierowcę daewoo. Mężczyzna, mając we krwi 2 promile alkoholu, nie zauważył czerwonego światła i najechał na stojący przed skrzyżowaniem samochód. Krzysztof C. widząc skutki kolizji natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia. Za nim ruszyła pokrzywdzona właścicielka bmw. Kobieta dogoniła uciekiniera u zbiegu ulicy Wrocławskiej i Miarki, i natychmiast wezwała na miejsce policyjną załogę.

50-letni Krzysztof C. został zatrzymany. Dzisiaj, gdy tylko wytrzeźwieje, odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia.
Powrót na górę strony